چطور فروشنده بشم ؟ طرح های گرافیکی خود را بفروشید و کسب درآمد کنید

آموزش عضویت در سایت برای فروشنده شدن و قرار دادان فایل ها گرافیکی توسط شما برای فروش در سایت پی اس دی دانلود

اینترنت امروز عرصه رقابت می باشد ، اگر شما طراح گرافیکی کارت ویزیت ، پوستر ، بنر ، ست اداری ، لوگو ، طرح های لایه باز مذهبی و … هستید با قرار دادن محصولات خود در سایت ما کسب در آمد کنید و اگر محصولات خود را در سایت های دیگر هم میفروشید برای بیشتر دیده شدن و کسب درآمد بیشتر میتوانید محصولات گرافیکی خود را در سایت ما قرار دهید .

شرایط قرار دادن محصولات در سایت ما داشتن محصولات حرفه ای می باشد که پس از ثبت نام و تایید شدن نام کاربری شما توسط مدیر سایت محصولات با کیفیت منتشر خواهد شد .

قیمت گذاری محصولات با توجه به کیفیت محصولات بر عهده خود طراح می باشد .

شرایط تسویه حساب بدون محدودیت می باشد و با رسیدن به مبلغ حداقل ۲۰,۰۰۰ تومان طراح می تواند درخواست تسویه حساب کند و مبلغ به حساب کابر واریز خواهد شد .

چطور فروشنده فایل و طرح های گرافیکی شوم ؟

۱ – ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده طبق عکس زیر

آموزش عضویت فروش فایل

 

۲ – تکمیل فرم ثبت نام ،  مواردی مانند ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، نام فروشگاه ، شماره تلفن را پر کرده و در انتها فروشنده هستم را قرار دهید و عضویت را بزنید .

 

۳ – مرحله بعد تکمیل و راه اندازی فروشگاه شما

 

۴ – این مرحله پر کردن آدرس الزامی نیست و میتوانید به مرحله بعد بروید .

 

۵ – در این مرحله اطلاعات کارت بانکی – شماره حساب و شماره شبا بانکی خود را برای تسویه حساب پر کنید تا مبالغ تسویه به حساب شما وارد شود .

شماره شبا را با دقت وارد کنید چون طبق شبا شما مبلغ تسویه به حساب شما واریز می شود و شبا را با IR اول وارد کنید طبق عکس زیر

 

۶ – تبریک تا این مرحله فروشگاه شما راه اندازی شد اما یک مرحله دیگر می ماند و آن هم تایید شما به عنوان فروشنده هست که پس از ثبت نام شما در اسرع وقت بررسی خواهد شد و به شما از طریق ایمیل اطلاع داده می شود .

 

۷ – بعد از تایید نوبت به قرار دادن اولین محصول شما می باشد که طبق مراحل زیر ابتدا به داشبورد خو مراجعه کرده و از قسمت محصولات ، افزودن محصول جدید را بزنید

داشبورد

 

۸ – در قسمت افزودن محصول جدید موارد شماره گذاری شده را تکمیل کنید

2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

توسط
تومان